Pirčių įrengimas

Pirčių įrengimas

Pirčių įrengimas – tai paslauga, apimanti visus tradicinių ir netradicinių garinių pirčių įrengimo etapus. Nuo konsultacijos iki suplanavimo ir įrengimo.  Mes esame tam, kad padėtume Jums susikurti savo ramybės, poilsio ir sveikatos oazę. Suteiksime Jums visą reikiamą informaciją, konsultacijas, suprojektuosime ir įrengsime pirtį. O jeigu reiks – dar ir paaiškinsime kaip ja teisingai naudotis. Tam, kad ji iš tikrųjų džiugintų, teiktų malonumą ir būtų dažnai naudojama.

Pirčių įrengimas – mums ir darbas, ir malonumas

Esame prisiekę pirties mylėtojai, mūsų bagaže – 8 metų statybų patirtis, stažuotės pas TOP pirties įrengimo meistrus, vanojimo meistriškumo kursai, todėl į pirčių įrengimą žiūrime rimtai ir atsakingai. Nusprendus į mus kreiptis dėl pirties įrengimo, pirmiausia smulkiai aptarsime Jūsų poreikius ir galimybes – kokio dydžio turi būti pirtis, kokias medžiagas geriau rinktis, kaip padaryti priešgaisrinius mazgus, kaip geriau išdėstyti gultus, kokia geriausia ergonomika. Aptarsime ventiliacijos sprendimus, kur daryti ventiliaciją, kad nepritrūktumėte oro, būdami pirtyje. Taip pat aptarsime ir nuspręsime kokią pirties  krosnį parinkti.

Išsiaiškinę Jūsų poreikius, pereisime prie kito etapo – pirties projektavimo. Mes projektuojame, braižome pirties projektus, planuojame kur turi būti krosnis, kur gultai, kokie turi būti aukščiai, išdėstymas, atstumai. Darome ištraukiamus, ergonomiškus gultus. Mūsų išskirtinumas – kitaip nei likusieji, mes gultus darome storus. Didžiausias storo – 45 mm storio – gulto privalumas – kad jis neperkaista ir ant jo sėdėti visada yra labai komfortabilu ir malonu.

Nuo projekto iki įrengimo

Kai jau būna pastatyta „dėžutė”, imamės jos įrengimo. Galime pasidžiaugti, kad turime puikius darbuotojus – dailides, kurie įgyvendina išskirtinius projektus. Labai kruopštūs ir preciziški darbuotojai, kurie įtinka net ir įnoringiausiam klientui. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su architektais ir interjero dizaineriais, išpildome jų visus sumanymus ir sukurtus iššūkius.
Paruošiame sąmatą, įskaičiuojant medžiagas, tam, kad galėtumėte žinoti koks galutinis pirties biudžetas. Patys viską nuperkame ir pristatome į vietą. Stengiamės, kad mūsų klientams nebūtų jokių rūpesčių, tik pirties malonumai.
Pirčių įrengimas nėra vienintelė mūsų veiklos sritis. Patys gaminame ir pirčių krosnis. Esame vieninteliai ketaus pirčių krosnių gamintojai ES, o mūsų gaminamos krosnys yra išskirtinės kokybės.
Pasirūpinsime tiek geriausiai Jūsų poreikius patenkinsiančios krosnies parinkimu, tiek ir tinkamos vietos jai parinkimu. Mūsų krosnių asortimentą galite apžiūrėti užsukę čia – Summit pirties krosnys.
Mūsų įgyvendintų projektų galeriją apžiūrėti galite užsukę čia – galerija.

Mūsų „vizitinė kortelė” –  ventiliacijos sistema AIR Sauna

Ventiliacijos sistema AIR SAUNA orą pirtyje pakeičia 6-8 kartus per valandą, taip užtikrindama, kad pirtyje nepajusite deguonies stygiaus. Ir ja galėsite mėgautis ilgai ir maloniai.
Dar daugiau – sistema pagreitina pirties įšilimą, o šilumos perteklius gali būti pašalintas be rizikos, kad pritrūks garo ar karščio. 
Mūsų asortimente taip pat rasite ir „Antras kvėpavimas” sistemą pirtims, užtikrinančią  šviežio oro padavimą vanojamam asmeniui.

 

 

Norėdami pasikonsultuoti ar gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu. Arba užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime mes.

Daugiau informacijos ir pirties įrengimo darbų pavyzdžių galite rasti mūsų:
Youtube kanale
Instagram paskyroje
Facebook paskyroje
Darbų galerijoje

 
Taip pat esame vienintelis ketaus krosnių gamintojas Europos sąjungoje. Daugiau informacijos www.summitstoves.lt

Sigitas Pašakinskas tel. +37061355113