Apie mus

Mes esame pirties profesionalai kuriems pirtis – tai yra ta vieta, kuri išvalo tave nuo visų teršalų, toksinų ir streso. Ji valo tavo kūną ir protą. Pirtis – tai yra sveikata, grožis, meilė sau ir aplinkai!

Mūsų Vizija: Tapti TOP pasirinkimas pirties prekių srityje Baltijos šalyse.

Misija: Esame rinkos lyderis kuris ugdo savo klientus teisingos pirties koncepcijos nuo projekto pradžios iki pirties ritualo perpratimo. Mes siūlome tik geriausius pirties sprendimus savo klientams ir partneriams.

Kaip gimė projektas?

Kai stačiau pirtį sau, tai Lietuvoje neradau sau reikalingų sprendimų. Po ilgų ieškojimų radau vienus geriausių statybų ir įrengimo meistrus, su kurių konsultacijomis ir mokymų man pavyko įgyvendinti šį projektą. Tuomet taip susidėjo, kad gavau galimybę pasimokyti pirties ritualo meno iš kelių geriausių pirties meistrų ir išklausiau pirties meistriškumo kursą. Ir taip prasidėjo mano tikrasis mokymasis šito amato. Atėjo supratimas, kad aš lankausi pirtyje visą savo gyvenimą, o apie tikrą pirtį nieko nežinau. Taigi, po 10 metų sėkmingos karjeros farmacijos vystymo srityje Baltijos šalyse, Lenkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje, mečiau gerai apmokamą darbą ir ėmausi pirties vystymo verslo.

Turiu 8 metų statybų verslo patirties, taip pat stažavausi pas vienus geriausių karkasinių namų (Norvegų, Kanadiečių technologijų) statytojus Lietuvoje, kad mūsų ir klientų statomos pirtys būtų ilgaamžiškos ir vienos pranašiausių savo technologiniais sprendimais. Taip pat, mes prekiaujame ir gaminame tik patikrintus unikalius sprendimus pirties įrengimui.

NES PIRTĮ MĖGSTA VISI!

Naršydami gyvalietuviskapirtis.lt sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų tinklalapio naudojimą. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.