Atsiliepimai

Esame išbandę įvairias pirtis, tačiau šios technologija paliko išskirtinį įspūdį. Idealus galimybių ir paprastumo balansas. Tuo tarpu pačios pirties seanso patirtis nepaliktų abejingų – profesionalumas lydintis kiekviename potiryje. Rekomenduojame!
Albertas, pirties patirtis 30 metų
Ačiū už priėmimą ir labai gerus pojūčius garinėje pirtyje. Neeilinė patirtis, nes lyg šiol nebuvome dalyvavę profesionalaus pirtininko procedūroje. Nustebino, kad pati pirtis nėra prikaitinta ir prieš kiekvieną procedūrą gausiai išvėdinama. Atskiro žodžio nusipelnė ortakis gultuose, pojūtis – kaip uždėta deguonies kaukė. Po procedūros galima tiesiog dar ilgai pagulėti, nes nėra jokio jausmo, kad trūksta oro. Gefest krosnis puikiai atlieka savo darbą, garas švelnus bet šiluma pirtyje pakeliama labai greitai. Dėkojame už rekomendacijas įsirenginėjant pirtį ir tikimės dar bendradarbiauti.
Dainius ir Gritė, pirties patirtis 20 metų
Gyva lietuviška pirtis – labai komfortiška, tikras atsipalaidavimas! O su pirtininko Sigito vantom – tikra kvapų, ramybės terapija, rodos pakraunanti jėgų, sveikatos ir teigiamų emocijų!
Elvyra, pirties patirtis 20 metų
Įėjus į pirtį atrodo gaivu ir netgi vėsoka.
O užpylus keletą kaušelių vandens iškart pasikeičia – iškart atsipalaiduoji, prakaituoji, bet nėra per karšta. O ventiliacija gulte išvis atgaiva.
Krosnis Gefest – tokia, kokios ir ieškojom – panaši į dūminę, bet nereikia išsemti pelenų prieš pirtinantis.
Arminas, pirties patirtis 20 metų
Gefest krosnis paliko didelį įspūdį, rašau vienuolika balų iš dešimties. Šiai krosniai tiktų pasakymas „Nu mažas, bet duoda garo kaip reikalas”. Važiuojant namo visą kelią negalėjau patikėti, kad toks nedidelis daiktas savyje turi parako ir kas svarbiausia ekonomiškas.
Darius, pirties patirtis 40 metų
Rugsėjo 9 d. buvome pakviesti išbandyti gyvą Lietuvišką pirtį ir jos procedūras. Neesu ypatinga pirčių mėgėja. Tačiau po apsilankymo šioje pirtyje buvau maloniai nustebinta. Pabuvus pirtyje nebuvo jausmo, kad noriu bėgti, nes nėra kuo kvėpuoti arba jauti nepakeliamą karštį. Karščio ir drėgmės pojūtis puikus, kaip ir procedūra su vantomis. Pirties savininkas noriai dalina patarimus norintiems įsirengti pirtį savo namuose. Visomis prasmėmis rekomenduoju.
Erika, pirties patirtis 10 metų
Gyva Lietuviška Pirtis pastatė ir įrengė man pirtį, kurią mėgsta visa mano šeima ir draugai. Maloniai nustebinam net didžiausius pirties megėjus ir skeptikus. Ačiū!
Valentina, pirties patirtis 60 metų
Labai mėgstu pirtį. 40 m vaikštau į pirtį, bet tokioje geroje dar neesu buvusi. Fantastika!
Nijolė, pirties patirtis 44 metų