Kodėl smulkiadispersinis garas geriau už įprastą?

Pirties gurmanai patvirtins, kad garas yra skirtingas ir tai tiesiogiai įtakoja kokią pirties krosnį pasirinksite. Įprastinis ir smulkiadispersinis garas yra du skirtingi dalykai.

Turime atsakyti į klausimą kas yra minkštas ir lengvas smulkiadispersinis garas?

Jį gauname esant aukštai temperatūrai dviem būdais, kai:

  1. ugnis tiesiogiai eina per akmenis, pavyzdžiui, periodinio veikimo krosnis;
  2. krosnis turi galingą akmens dėtuvę.
  3. Kuo skiriasi smulkiadispersinis garas nuo įprasto?
  4. Įprastinės krosnelės, kurių akmens užkrova neviršija 300-350°C, o nuo akmenų išsiskiria apie 100°C temperatūra, toks garas yra sunkus ir varginantis ir nėra toks malonus. Tokiose pirtyse gaunamas garas yra deginantis ir žmonės ilgai neprakaituoja.
  5. Smulkiadispersinis garas yra lengvas ir jis atsiranda nuo 450-600°C užkovos, kai nuo akmenų išsiskiria apie 200°C išeinantis garas. Šis pojūtis nepalieka abejingų dėl savo lengvumo ir švelnumo ir, atvirkščiai, skatina prakaitavimą, ko įprastinė krosnelės negali to išgauti.
  6. Pagrindiniai SUMMIT pirties krosnies ketaus dėtuvės privalumai
  7. svoris 46 kg ir yra tiesiogiai veikiama ugnies, kuri įkaista virš 500°C per 1 h ir gaunamas idealus pirties režimas 60/60- drėgmė/temperatūra. Sunki ketaus akmens dėtuvė yra pagrindinis garo generatorius su papildoma 40 kg akmenų užkrova;
  8. storis 30 mm su papildomais dantimis, kurie veikia kaip katalizatoriai. Šie dantukai išdidina šilumos generavimo plotą bei dėka specialios krosnies konstrukcijos papildomai paduodamas oras ir padegamos pirolizės dujos. Šis efektyvus procesas išlaiko kaitrą su mažesnėmis malkų sąnaudomis;
  9. masyvūs ketaus kūgiai dar daugiau išdidina šilumos generavimo plotą bei padaro pirties krosnį praktiškai neužpilamą. Galėsite mėgautis krosnies malonumais be pertraukų.
  10. Norint turėti idealų režimą pirtyje ir ilgai ja mėgautis, verta rinktis dideles užkrovas arba galingas krosnis. Įprastinės pirties krosnelės negali to padaryti arba labai trumpą laiką, užpylus ant akmenų vandens jie nugesinami ir reikia laukti, kol jie atsigaus. Su SUMMIT ketaus dėtuve nebereikia laukti, nes ji pasiekusi aukštą temperatūrą ir palaikoma antro degimo kameros privalumais išlaiko šilumą ir yra praktiškai neužpilama.

Dalintis: